Dzimtmisas pamatskola,
Dzimtmisa, Iecavas novads,
Latvija, LV-3913

+371 639 46129,
skola@dzimtmisa.lv
 
 

Fotogalerija

<- Atpakaļ

Iecavas un Vecumnieku novadu skolu komandu konkurss - orientēšanās spēle "Koku diena Dzimtmisā"

2011. gada 27. aprīlī Dzimtmisas pamatskolā notika Iecavas un Vecumnieku skolu komandu konkurss - orientēšanās spēle "Koku diena Dzimtmisā", kuru organizēja  aktīvās skolas skolotājas.

Konkursa mērķis bija aktīvā veidā popularizēt Latvijas valsts mežus, meža nozīmi mūsu dzīvē, motivēt skolēnus vides aizsardzībai, saglabāšanai un uzlabošanai.

No uzaicinātajām skolām, pasākumam  pieteicās Misas vidusskola, Skaistkalnes vidusskola, Iecavas internātpamatskola, Zālītes speciālā pamatskola.

Pasākumā piedalījās arī Ekoskolu kustības koordinators Daniels Trukšāns, kurš sveica konkursa dalībniekus ar iedvesmojošu uzrunu.  Uzaicinātā Meža konsultāciju pakalpojuma centra pārstāve bija sagatavojusi interesantus uzdevumus konkursa dalībniekiem par koku mērīšanas veidiem. Iegūtās zināšanas dalībniekiem noderēja arī konkursa gaitā.

Konkursā dalībniekiem bija jāveic uzdevumi 8 pieturās, izpildot uzdevumu, katrā pieturā komanda saņēma puzles gabaliņu un stafetes beigās no savāktajiem gabaliņiem bija jāsaliek puzle.

Pasākuma noslēgumā komandas kopīgi stādīja par godu šim pasākumam sagādātos koku stādus skolas parkā.

Apbalvošanā komandas saņēma diplomus, saldumus un kliņģerus, kā arī ozolu koku stādus pateicībā par piedalīšanos komandu konkursā - orientēšanās spēlē "Koku diena Dzimtmisā", kas bija pirmais šāda veida  skolas organizētais pasākums.