Dzimtmisas pamatskola,
Dzimtmisa, Iecavas novads,
Latvija, LV-3913

+371 639 46129,
skola@dzimtmisa.lv
 
 

Aktualitātes

Dzimtmisas skolā svētkiem veltīts daudzveidīgs koncerts.
20.12.2016


 

Iecavas novada Dzimtmisas pamatskolā otrdien, 20. decembrī, notiek Ziemassvētku sarīkojums, kurā apbalvos labākos skolēnus. Šogad svētkiem sagatavots daudzveidīgs koncerts, «Bauskas Dzīvei» atklāj direktores vietniece Lolita Krēmere.

«Skolas padome nolēma, ka šogad neuzstāsies tikai jau zināmie pašdarbības kolektīvi, bet katra klase sagatavos savu priekšnesumu,» stāsta L. Krēmere, «skanēs dzejoļi un dziesmas par eņģeļiem, sniegu un svētku prieku. Būs uzvedumi par rūķiem un ticējumiem. Skanēs tautasdziesmas skolēnu lasījumā un muzikālā izpildījumā ar dažādiem instrumentiem. Uzstāsies deju kolektīvs, un noslēgumā visi kopā nodziedāsim «Zvaniņš skan».»

Sarīkojumu ievadīs direktores Janas Arājas uzruna. Tiks apbalvoti skolēni, kas mācās ar vidējo atzīmi astoņi un augstāk. «Tādu mums skolā kopumā šogad ir 28, gandrīz piektā daļa no audzēkņu kopskaita,» saka L. Krēmere, «visvairāk mācību izcilnieku ir piektajā klasē – septiņi.»

Izcilnieki šogad saņems Strautmaņu ģimenes sagādātos kausus ar savu vārdu un mācību gadu. Tradicionālajā Dzimtmisas skolas konkursā «Laba sirds ir visa sākums» visbiežāk uzteiktie skolēni, kopskaitā 29, saņems medaļas saulītes formā, kas izgatavotas par vecāku ziedojumiem. Jau vēstīts, ka skolas kolektīva balsojumā pirms Ziemassvētkiem ik gadu tiek nosaukti bērni un jaunieši, kas ikdienā bijuši visatsaucīgākie un laipnākie pret skolasbiedriem un pedagogiem.

L. Krēmere pavēstīja, ka divi Dzimtmisas pamatskolas devītklasnieki – Kaspars Ziemiņš un Roberts Vorona – pieteikti novada gada jaunieša konkursā par novada vārda un sportiska dzīvesveida popularizēšanu.

 

AVOTS: www.bauskasdzive.lv
      Atpakaļ