Dzimtmisas pamatskola,
Dzimtmisa, Iecavas novads,
Latvija, LV-3913

+371 639 46129,
skola@dzimtmisa.lv
 
 

Aktualitātes

Koku dienā Dzimtmisā piedalīsies desmit komandas.
25.04.2016


Iecavas novada Dzimtmisas pamatskolā tradicionālā Koku diena šogad notiks 28. aprīlī, «Bauskas Dzīvi» informēja pedagoģe Velga Ērgle.

Šoreiz pēc lieliskajām piektās gadskārtas sacensībām pērn konkursā iekļaus aptuveni desmit komandas, stāsta rīkotāju komandas dalībniece skolotāja Iveta Salgrāve: «Izvēlamies tos, kuri mums bijuši uzticīgi jau no paša sākuma. Aicinājumi nosūtīti, jau atsaukusies Stalbes vidusskola.»

Koku diena ir Dzimtmisas pedagogu iedibināta ekoskolu 5. – 9. klašu komandu sacensība – orientēšanas spēle, kas Iecavas novadā rit ik pavasari. Tā gaitā dažādu Latvijas skolu vienības sacenšas zināšanās par kokiem, dabu, mērojas spēkiem veiklībā un atjautībā Dzimtmisas skolas apkārtnē. Sarīkojumā piedalās Latvijas ekoskolu kustības organizatori.

Šogad nedaudz mainīts nolikums – dalībnieki lūgti atvest dāvanā koka stādu un sagatavot komandas priekšnesumu ar moto «Zaļi domājam, zaļi dzīvojam», vēsta I. Salgrāve. Skolas direktores vietniece Lolita Krēmere piebilst, ka koku stādīšanu iecerēts turpināt kā tradīciju, lai veidotu konkursa dalībnieku parku. Katram iestādītajam kociņam pieliks plāksnīti ar tā vārdu, skolas nosaukumu un stādīšanas gadu.

Koku dienu organizē Dzimtmisas pamatskolas ekopadome, kurā darbojas pedagogi, skolēni, vecāki, iestādes darbinieki. 

 

AVOTS: laikraksts "Bauskas Dzīve" 
      Atpakaļ