Dzimtmisas pamatskola,
Dzimtmisa, Iecavas novads,
Latvija, LV-3913

+371 639 46129,
skola@dzimtmisa.lv
 
 

Aktualitātes

Skolēni un zemessargi piedalīsies lāpu gājienā Iecavā 
11.11.2015


Skolēni un zemessargi piedalīsies lāpu gājienā Iecavā

 

Iecavas novada Dzimtmisas pamatskolā sākušies patriotiskās nedēļas notikumi, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja direktores vietniece Lolita Krēmere.

Skolēni kopā ar pedagogiem trešdien, 11. novembrī, Lāčplēša dienā, piedalīsies lāpu gājienā, kas no Iecavas kultūras nama uz Brīvības pieminekli parkā dosies pulksten 17.45. No pulksten 18 pie pieminekļa notiks svinīgais sarīkojums. Lāpu gājienā un piemiņas brīža norisē par godu Latvijas brīvības cīnītājiem piedalīsies arī novada zemessargi un jaunsargi, informē vienības pārstāvji.

Dzimtmisas skolā patriotiskās nedēļas notikumus 20. novembrī noslēgs kopīgs koncerts «Nekur nav tik labi kā mājās», stāsta L. Krēmere. «Esam vakaru iecerējuši kā sirsnīgu sadziedāšanos, piedaloties amatieru kolektīviem un visiem pārējiem, kam Latvija ir īstās mājas, kurās jūtas vislabāk,» teic pedagoģe.

Līdztekus patriotiskajai audzināšanai Dzimtmisā turpinās starptautiskā sadarbība ar Billerbekas skolu Vācijā. Septembrī skolas pārstāvji viesojās Dzimtmisā, apmetoties audzēkņu ģimenēs. «Vācu jaunieši piedalījās stundās, sporta nodarbībās, rotaļu pēcpusdienās,» stāsta L. Krēmere, «pavasarī Dzimtmisas skolas pedagogi un skolēni dosies atbildes vizītē uz Vāciju.»

 

AVOTS: "Bauskas dzīve" 

 


      Atpakaļ