Dzimtmisas pamatskola,
Dzimtmisa, Iecavas novads,
Latvija, LV-3913

+371 639 46129,
skola@dzimtmisa.lv
 
 

Aktualitātes

Izbraukuma lekcija un filma "Latvijas mežu daudzveidība"
05.11.2018


Dzimtmisas pamatskolā  ši gada tēma ekoskolu programmā –mežs, tāpēc mēs ar interesi iepazīstamies ar dažādiem izziņas avotiem un to dotajām iespējām, kur varam vairāk uzzināt par mežu un dzīvi tajā.

30.oktobrī mūsu skolā viesojās Latviijas Ornitoloģijas biedrības pārstāvji , Lāsma Semerova un Agnis Bušs, kuri prezentāja filmu - "Latvijas mežu daudzveidība". Mācību filma skolas  auditorijai  vienkāršā un atraktīvā veidā risina aktuālos ornitoloģijas un vides aizsardzības jautājumus. Filmā dažādu nozaru pētnieki izsaka savas domas, kas mežam nepieciešams, cik ilgi aug sūnas, kāpēc vajadzīgi ekoloģiskie koki un ko tad meži sevī var glabāt ilgu laiku? Pēc filmas noskatīšanās tika uzdoti dažādi jautājumi par filmā redzēto un dzirdēto. Skolēni bija aktīvi un zinoši, par ko no LOB pārstāvjiem saņēma  balvā žurnālu“Putni”, uzlīmes un grāmatzīmes ar Latvijas ornitoloģijas biedrības aktuālo informāciju.

Viesi bija patīkami pārsteigti par mūsu skolēnu zināšanām un erudīciju, par ko saņēma uzslavu! Domāju,ka ieguvēji no redzētā un dzirdētā bijām visi.

Velga Ērgle(Dzimtmisas pamatskolas bioloģijas skolotāja)

Pierbilde:

Projektu "Izglītojošas un atraktīvas jauniešu iesaistes un vides apziņas veicināšanas aktivitātes" (Reģ. nr. 1-08/151/2018) finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds. 

Pamatinformācija par projektu ir atrodama šeit: http://www.lob.lv/lv/aktualitates.php?id=651
 
Projekta īstenotājs: Latvijas ornitoloģijas biedrība
Filmu Jums prezentēja ornitologs Agnis Bušs. 
Filmu sagatavoja: "Moderno tehnoloģiju attīstības fonds"
 
      Atpakaļ