Dzimtmisas pamatskola,
Dzimtmisa, Iecavas novads,
Latvija, LV-3913

+371 639 46129,
skola@dzimtmisa.lv
 
 

Mūsu draugi

Dzimtmisā uzņems vācu draugus 
19.09.2016


 

Dzimtmisā uzņems vācu draugus

  

Dzimtmisas pamatskola.
Foto: no «Bauskas Dzīves» arhīva

Iecavas novada Dzimtmisas pamatskolā šonedēļ viesojas draugi no Billerbekas skolas Vācijā, informēja direktores vietniece Lolita Krēmere.

Billerbekas un Dzimtmisas skolas jau vairākus gadus sadarbojas gan kopējos projektos, gan apmaiņas vizītēs. Šoreiz Latvijas draugus apmeklēs desmit vācu skolēni un divi pedagogi. Ciemiņi izvietoti Iecavas novada ģimenēs, līdzīgi kā latviešu viesi uzņemti Vācijā, atklāj L. Krēmere.

Šodienu, 19. septembri, delegācija pavadīs Iecavas novadā, piedaloties mācību stundās Dzimtmisas skolā un kopējās nodarbēs ar vietējiem skolēniem. Nākamajās trijās dienās viesi apskatīs Tērveti, lai iepazītu meža izglītības virzienu, ko attīsta Dzimtmisā, iepazīs Jūrmalu un Rīgu, stāsta skolas direktore Jana Arāja.

«Vairāku gadu sadarbība paplašināta arī pašvaldību virzienā,» atklāj J. Arāja, «līdzīgi kā Dzimtmisas delegācija Vācijā tikās ar Billerbekas birģermeistaru, vācu draugi apmeklēs Iecavas novada domi. Vizītē uz Billerbeku dosies arī Iecavas novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis.»

 

AVOTS: www.bauskasdzive.lv
      Atpakaļ